ابزار آپلود برای سایت وبلاگ یا صفحه خاص مورد نظر شما

از مزایای این ابزار(برای اولین بار در ایران) عدم نیاز به مراجعه کاربر شما به سایت زرآپ میباشد چون در تمامی ابزارهای مشابه بعد از آپلود, کاربر برای دریافت لینک فایل آپلود شده به ناچار میبایست از سایت شما خارج و به سایت آپلود سنتر هدایت شود اما در این ابزار همه فرایند آپلود و دریافت لینک دانلود یا لینک مستقیم عکس آپلود شده در صفحه سایت یا وبلاگ شما صورت خواهد گرفت. و کاربران شما در این سبک نیازی به مراجعه به سایت زرآپ ندارند.

تنظیم و ساخت کد آپلود سنتر
عرض کادر :
رنگ دکمه ها :
رنگ پس زمینه :
رنگ متن :
کاربرد کد آپلود سنتر چیست؟!

ابزار و کد آپلود سنتر را میتوان به چندین شکل استفاده نمود:

1.ساخت کد و قرار دادن آن در ستون چپ و یا راست وبلاگ یا وبسایت خود برای دادن امکانات اضافی به بازدید کننده سایت و وبلاگ شما. (خودتان نیز دیگر نیاز به مراجعه به آپلود سنترهای مختلف ندارید و از دست تبلیغات و صفحات پاپ آپ آزار دهنده اینگونه سایتها نیز راحت خواهید شد)

2.میتوانید در سایت یا وبلاگ خود یک صفحه با عنوان آپلود سنتر سایت یا وبلاگ خود ایجاد نمائید. و ورودی گوگل برای سایت و بلاگ خود کسب نمائید.(با توجه به اینکه ابزار ما قابلیت بزرگ شدن نیز دارد بستر مناسبی خواهد بود برای ایجاد اینگونه صفحات) بعنوان مثال: یک صفحه با عنوان آپلود عکس لینک مستقیم یا آپلود رایگان فایل و همچنین میتوانید بزنید آپلود سنتر وبلاگ بلاگفا و یا آپلود سنتر سایت زرصدا و...

 

1